Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd.

  • Çin Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Dünya çapında
İş türü Üretici
Markalar Aixton
No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 20000000-25000000
Yıl kurulan 1998
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Aixton Cable'ın Öyküsü

1998 yılında, modası geçmiş bir endüstriyi güncellemek amacıyla Aixton Cable kuruldu.O zamandan beri, “En hızlı, en güvenilir alçak gerilim beslemesini doğrudan kapınıza teslim edin” her zaman tek hedefimiz oldu ve çok sayıda müşterinin desteğini kazandı.İster profesyonel bir kurulumcu, ister kendi işini kendin yap, Aixton CABLE, ne zaman ihtiyacınız olursa olsun, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Günden güne, yıldan yıla, 20 yılı aşkın bir süredir yaptığımız işten gurur duyuyoruz ve şirketimizin büyümesine çok yardımcı olan müşteri deneyimine odaklanmaya devam ediyoruz.

Eğer soruların varsa? Bizim Ağ Uzmanları ihtiyaç duyduğunuz her an yardıma hazırdır.

 

Tutkumuz Bizi Buraya Getirdi

Müşteri deneyimine odaklanarak, alçak gerilim endüstrisinden kademeli olarak ayrılıyoruz.İhtiyacınız olan malzemeleri bizden satın almanın yeni bir yolunu bulacaksınız.Doğrudan amacımız, yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmaktır.Bunun üzerine, büyük miktarda büyük indirim sunuyoruz.

İhtiyaçlarınıza göre ürünler tasarlamak her zaman odak noktamız olmuştur.Siz talep edin ve teknik uzmanlarımız ürünlerimizi geliştirip test ediyor.Siparişinizi mükemmel hale getirmek için birlikte çalışıyoruz.Ağ Oluşturma Uzmanlarımız deneyimlidir ve uzun yıllardır bu alanda çalışmaktadır, bu nedenle sinir bozucu proje aksaklıklarından kaçınmak için ürünlerimizi nasıl tasarlayacaklarını bilirler.

Geçmiş

Çin Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. şirket Profili 0

Uzmanlar Tarafından Sizin İçin Tasarlandı

Kalite konusunda endişeli misiniz?Tüm ürünlerimiz spesifikasyonları karşılar ve endüstri standartlarını aşacak şekilde test edilmiştir.İhtiyaç duyduğunuzda test raporları sizin için hazırdır.,Araçlar, konektörler ve Ethernet kabloları dahil olmak üzere ürün tekliflerimizin kapsamlı testleri Fluke Networks'ün Versiv CableAnalyzer'ı kullanılarak gerçekleştirilir ve diğer daha pahalı markalardan daha iyi performans gösterdiği kanıtlanmıştır.

Özetle, size gönül rahatlığı bırakan ve alanında uzun yıllar dayanacak yüksek kaliteli bir ürün yaratmak için zaman ayırmayı hedefliyoruz.

Sonsuza Kadar Garanti.Sonsuza Kadar Kapalı.

Satın alma işleminizden memnun kalmamaktan mı korkuyorsunuz?30 günlük para iade garantisi sunulur veSonsuza Kadar Garanti rahatlamanıza yardımcı olabilir.

Sözlerimizi ciddiye alıyoruz.Ürün kalitesini çok önemsiyoruz ve bizim kadar emin olmanızı istiyoruz.Parasını ödediğiniz ürünün talebinizi karşılayacağından oldukça eminiz.Herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olma şansına sahip olmaktan çok mutlu oluruz ve bunu kastediyoruz.Bu söz sonsuza dek kalbimizde yazılıdır.

Hizmet

Çin Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. şirket Profili 0

İletişim sistemlerinizi kurmanız için size destek olacak deneyimli profesyonellere sahibiz.

Müşteri taleplerini karşılamak için ağ iletişim ürünleri üretiyoruz.

Küçükten büyüğe standart ve özelleştirilmiş OEM ürünlerini memnuniyetle karşılıyoruz.

Ürünlerimiz, RoHS ve SGS standartlarına sahip küresel çevre endüstrisi ile uyumludur.

Tam bir kalite kontrol sistemine sahibiz ve ürünlerimizin yüksek kalitesini garanti ediyoruz.

 

Ekibimiz

Çin Shenzhen Aixton Cables Co., Ltd. şirket Profili 0

Mesaj bırakın